Warownia Pszczyńskich Rycerzy

Informacje podstawowe

Pełna nazwa firmy: Warownia Pszczyńskich Rycerzy Pszczyna
Nazwa firmy: Warownia Pszczyńskich Rycerzy
Adres: 43-200 Pszczyna, Bielska 50

Informacje kontaktowe

Telefon: 609 820 939

Godziny otwarcia

Poniedziałek od 12:00 do 20:00
Wtorek od 12:00 do 20:00
Środa od 12:00 do 20:00
Czwartek od 12:00 do 20:00
Piątek od 12:00 do 22:00
Sobota od 12:00 do 22:00
Niedziela od 11:00 do 21:00

Informacje o firmie

Opis

O Warowni słów kilka...

Warownia powstała na przekór konsumpcyjnej rzeczywistości, z potrzeby stworzenia czegoś wyjątkowego. Stworzyliśmy miejsce idealne do spędzania wolnego czasu. 

W Warowni możecie się raczyć doskonałym jadłem, napitkami i wspaniałą atmosferą. Warownia jest przyjazna dzieciom i z radością gości całe rodziny. 

Zapraszamy Was codziennie. Dodatkowo co tydzień mamy dla Was nowe atrakcje i wydarzenia tematyczne. Sprawdź nasze kalendarium i wybierz coś dla siebie! Nie zapomnij zwiedzić całej Warowni - miejsc magicznych jest tu co niemiara...

Warownia

Hektar malowniczego terenu

Tuż przy zamku rozpościera się ogromny, pokryty zielenią teren - to Pole Bitewne, na którym odbywają się największe imprezy plenerowe w Pszczynie. Tutaj obejrzysz walki odważnych rycerzy lub koncert ulubionego zespołu, weźmiesz udział w pikniku rodzinnym, licznych zabawach i animacjach na świeżym powietrzu, zorganizujesz imprezę firmową lub bajkowe wesele w plenerze. Na 1ha przestrzeni swobodnie zmieści się nawet 2000 osób. Pole Bitewne możesz wynająć tylko dla siebie!

 

Organizujemy Wesela, komunie, urodziny, eventy firmowe oraz imprezy okolicznościowe.

Uczcij swój ślub w średniowiecznym zamku w Pszczynie – w baśniowym lub tradycyjnym stylu. W Warowni Pszczyńskich Rycerzy spełnią się Twoje marzenia. Sale weselne dekorujemy zgodnie z życzeniem Państwa Młodych. Przygotowujemy indywidualne scenariusze przyjęć weselnych. Oferujemy wykwintne menu weselne. Malowniczy plener i tarasy widokowe tworzą unikalne tło dla sesji zdjęciowych, zwłaszcza po zapadnięciu zmroku. 

Wesele w Warowni