Poradnia Dietetyczna mgr Adrianna Barczyńska

Informacje podstawowe

Pełna nazwa firmy: Poradnia Dietetyczna mgr Adrianna Barczyńska
Nazwa firmy: Poradnia Dietetyczna mgr Adrianna Barczyńska
Adres: 43-100 Tychy, Hierowskiego 37

Informacje kontaktowe

Telefon: 534953066

Godziny otwarcia

Poniedziałek od 09:00:00 do 19:00:00
Wtorek od 09:00:00 do 19:00:00
Środa od 09:00:00 do 19:00:00
Czwartek od 09:00:00 do 19:00:00
Piątek od 09:00:00 do 19:00:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Informacje o firmie

Opis

Jestem dyplomowanym dietetykiem, absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego kierunku Dietetyka I i II stopnia.
Prowadzę Poradnię Dietetyczną w Tychach, ale także w Mysłowicach i Będzinie. Jestem również dietetykiem w Klinice Leczenia Niepłodności Invimed w Katowicach.

Współpracuję z osobami chcącymi zredukować masę ciała, układam jadłospisy dla osób z różnymi jednostkami chorobowymi, dolegliwościami oraz dla chcących zwiększyć masę ciała. Prowadzę dietoterapię dzieci. Zajmuję się również tematem żywieniowego wspomagania leczenia niepłodności u kobiet i u mężczyzn.
Ciągle poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w wielu konferencjach naukowych oraz szkoleniach z zakresu dietetyki. W swojej pracy skupiam się na indywidualnym podejściu do każdej osoby, biorąc pod uwagę preferencje i możliwości, tak aby zmiana stylu odżywiania przychodziła z łatwością i dawała pozytywne efekty.

Diety, które przygotowuję dla swoich pacjentów są racjonalne i zdrowe, zawierające wszystkie niezbędne składniki. Dieta dzięki temu nie wymaga stosowania dodatkowej suplementacji (wyjątkiem są jednostki chorobowe w których suplementacja jest uzasadniona).

Szczegółowe informacje na temat oferty, przebiegu wizyty, przygotowania do wizyty, cennika uzyskają Państwo na mojej stronie internetowej.
Znajduje się tam również kalendarz z aktualnie dostępnymi terminami wizyt, gdzie o każdej porze można umówić wizytę pierwszą lub kontrolną.