Centrum Nauki i Biznesu Żak sp.zo.o

Informacje podstawowe

Nazwa firmy: Centrum Nauki i Biznesu Żak sp.zo.o
Adres: 43-100 Tychy, Grota-Roweckiego 42

Informacje kontaktowe

Telefon: 32 2190497

Godziny otwarcia

Poniedziałek od 9:00 do 17:00
Wtorek od 9:00 do 17:00
Środa od 9:00 do 17:00
Czwartek od 9:00 do 17:00
Piątek od 9:00 do 17:00
Sobota od 8:00 do 16:00
Niedziela Nieczynne

Informacje o firmie

Opis

Nasza działalność.

Pracodawcy szukają osób z konkretnymi umiejętnościami; taka jest przyszłość. My wiemy o niej od 1998 roku – właśnie wtedy powstała nasza pierwsza placówka – Centrum Nauki i Biznesu Żak w Łodzi. Dzisiaj jesteśmy największą ogólnopolską firmą edukacyjną.

W ponad 80 miastach Polski stworzyliśmy szkoły, w których wykwalifikowana kadra dydaktyczna i zaangażowani w działalność szkoły pracownicy administracyjni, tworzą zgrany, profesjonalny i oddany uczniom zespół.

 

Oferta, która budzi zaufanie.

Naszemu programowi zaufało już ponad pół miliona słuchaczy. Każdego roku, kilkadziesiąt tysięcy słuchaczy korzysta z bardzo urozmaiconej, bogatej i dostosowanej do potrzeb rynku pracy oferty programowej. Do wyboru mają kształcenie jednoroczne i dwuletnie szkoły policealne, szkoły medyczne, liceum dla dorosłych, szkolenia oraz kursy.

To różnorodność, którą cenimy najbardziej, bo wiemy, że dzięki niej każdy nasz słuchacz znajdzie specjalizację odpowiednią do swoich potrzeb, zainteresowań i predyspozycji.

 

Jedna pasja, wiele powodów.

Największy odsetek naszych słuchaczy stanowią osoby pomiędzy 18 a 24 rokiem życia, ale nie brakuje u nas osób w każdym wieku. Zaufali nam starsi i młodsi, studenci i licealiści, panie i panowie, ludzie z doświadczeniem zawodowym i ci, którzy dopiero szukają swojego miejsca. Wszyscy są indywidualnościami i mają własny przepis na życie. To co ich łączy to pasja i chęć zdobycia konkretnych umiejętności. W naszych szkołach cenią oni:

  • Zapisy bez świadectwa maturalnego
  • Liczną i wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną
  • Brak opłaty wpisowej
  • Ciągłą rekrutację bez egzaminów wstępnych
  • Brak egzaminów wstępnych
  • Ponad 80 oddziałów w całej Polsce
  • Bezpłatne zaświadczenia do ZUS, KRUS i MOPS
  • Ponad 30 atrakcyjnych kierunków, płatnych i bezpłatnych
  • Praktyczne wykłady i warsztaty doskonalące umiejętności, których wymagają pracodawcy
  • Uprawnienia szkół publicznych na kierunkach 2-letnich, czyli: brak opłat za czesne, legitymacje uprawniające do zniżek, świadectwo ukończenia szkoły na druku według wzoru MEN, egzamin zewnętrzny po zakończeniu nauki