Target Pizza

Informacje podstawowe

Nazwa firmy: Target Pizza
Adres: 43-200 Pszczyna, Bratnia 1

Informacje kontaktowe

Telefon: 324491143

Godziny otwarcia

Poniedziałek od 11:00 do 21:00
Wtorek od 10:00 do 22:00
Środa od 10:00 do 21:00
Czwartek od 10:00 do 21:00
Piątek od 10:00 do 22:30
Sobota od 11:00 do 23:00
Niedziela od 12:00 do 22:00

Informacje o firmie

Opis

Zapraszamy na pizzę do naszego lokalu
w Pszczynie przy Bratniej 1

Obserwuj na FANPAGE na FB, żeby być na bieżąco.
Sprawdź nasz MENU!

Pizzeria
Wiemy, jak ważne jest w życiu jedzenie, jak zbliża ludzi, powodując, że są szczęśliwsi. Odwiedzając nasz lokal zachwycisz się estetyką wnętrz i przyjemną atmosferą. Chłód klimatyzacji i zawsze uśmiechnięte twarze wprawią Cię w dobry nastrój. Jesteśmy pewni, że nasze jedzenie będzie Ci smakowało, ponieważ serwujemy najlepszą pizzę w całym mieście. W menu mamy także przepyszne dania obiadowe, naleśniki, gyros, spaghetti oraz fast-foody.
nasza pizzeria


Dla rodzin z dziećmi

Jesteśmy przyjaźni dzieciom. Nasi najmłodsi klienci często nudzą się przy stoliczkach przez co dorośli nie mogą w spokoju zaspokoić swoich potrzeb. Przewidzieliśmy tę kwestię i z tego powodu został stworzony kącik dla najmłodszych. Znajdują się w nim kolorowanki, klocki, książeczki, czyli wszystko to co jest potrzebne maluchom do dobrej zabawy.
miejsce dla dzieci


Imprezy okolicznościowe

W naszym lokalu znajdziecie Państwo osobną salę - wygodna przestrzeń umożliwia organizację przyjęć okolicznościowych takich jak: urodziny, imieniny, rocznice czy spotkania biznesowe. Podział sal na dwie oddzielne zapewnia intymny klimat i komfort spotkania. Jeśli są państwo zainteresowani rezerwacją sali serdecznie zapraszamy. Prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty w celu omówienia szczegółów.
Target pizza - imprezy okolicznościowe