AB Materace

Informacje podstawowe

Pełna nazwa firmy: Salon materacy i mebli w Tychach
Nazwa firmy: AB Materace
Adres: 43-100 Tychy, Mikołowska 64

Informacje kontaktowe

Telefon: 665 313 700

Godziny otwarcia

Poniedziałek od 10:00 do 18:00
Wtorek od 10:00 do 18:00
Środa od 10:00 do 18:00
Czwartek od 10:00 do 18:00
Piątek od 10:00 do 18:00
Sobota od 9:00 do 15:00
Niedziela Nieczynne

Informacje o firmie

Opis

Nasz łóżka i materace

Idziemy ramię w ramię z nowoczesnymi technologiami, dzięki czemu możemy przygotowywać dla Ciebie zarówno materac, jak i łóżko, które zagwarantują Ci spokojny, regenerujący wypoczynek nocą. Spełnimy wszystkie Twoje wymagania, dlatego znajdziesz u nas obszerny wybór produktów – od eleganckich, tapicerowanych łóżek, po materace dla par o połowach różniących się od siebie stopniem twardości. Wszystko, by zapewnić Ci maksymalny poziom komfortu. W ofercie znajdujdziesz też wiele modeli i typów naszych produktów.

Oferujemy specjalne materace lateksowe dla dzieci, a także kieszonkowe o wysokim stopniu sprężystości czy bardzo trwałe i wytrzymałe piankowe. Do naszych podkładów bez trudu dopasujesz także stelaże regulowane i z pojemnikami. Oprócz podkładów, łóżek i stelaży, proponujemy Ci pełne wyposażenie sypialni i innych pomieszczeń. Znajdziesz u nas stylowe meble z buku, sosny i dębu, a także tapicerowane szafki nocne i półki. Dla dopełnienia wyposażenia, mamy też pościele naturalne i antyalergiczne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a osoby przebywające na terenie województwa śląskiego zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu w Tychach i wypróbowania naszych produktów już w sklepie.

AB MATERACE TYCHY