Stołówka DIODA

Informacje podstawowe

Nazwa firmy: Stołówka DIODA
Adres: 43-100 Tychy, Dąbrowskiego 95

Informacje kontaktowe

Telefon: 32 724 00 85
Telefon: 500 828 873

Godziny otwarcia

Poniedziałek od 08:00 do 14:00
Wtorek od 8:00 do 14:00
Środa od 8:00 do 14:00
Czwartek od 8:00 do 14:00
Piątek od 8:00 do 14:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Informacje o firmie

Opis

Stołówka Dioda Tychy poleca kuchnię polską!


Dioda już od 1992 roku oferuje smaczne obiady domowe w Tychach. Naszą specjalnością jest kuchnia polska, przygotowywana według sprawdzonych, tradycyjnych przepisów. Oprócz imprez okolicznościowych organizowanych w naszej stołówce, oferujemy też catering z dowozem do klienta. Dzięki nam organizacja przyjęcia staje się prosta i szybka. Poza prowadzeniem stołówki oferujemy również garmażerkę. Masz ochotę przyjść do nas na domowy obiad, gwarantujemy, że będziesz zadowolony i najedzony! Oferujemy również jedzenie na telefon! Serdecznie zapraszamy do naszej STOŁÓWKI!

Stołówka godna polecenia!
Atrakcyjne ceny (zestaw obiadowy już od 8 zł!), smaczne, domowe posiłki i dostawa do klienta to nasza specjalność! Przez lata działalności zyskaliśmy grono stałych klientów, którzy często korzystają z naszych usług oraz polecają nas swoim znajomym. Nasi goście cenią nas przede wszystkim za doskonały smak dań i nienaganną obsługę. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Zapraszamy na kuchnię polską
Wszystkie potrawy przygotowujemy z naturalnych produktów, bez dodatku konserwantów! Dbamy o kompleksową i profesjonalną obsługę Klienta. Wychodząc naprzeciw stawianym nam oczekiwaniom, stale rozszerzamy nasze menu, starając się pozytywnie zaskoczyć wszystkich gości. W naszej ofercie mamy szeroką gamę staropolskich potraw, takich jak pierogi, gołąbki czy tymbaliki. Serwujemy krokiety z mięsem, z kapustą i grzybami, z pieczarkami i z serem. Jesteśmy oryginalni! Jako jedyni serwujemy przepyszne rolki chińskie.

Jedzenie na telefon dla firm w Tychach!
Chcą Państwo zamówić smaczne i zdrowe posiłki w określone miejsce? Nasza oferta jest właśnie dla Państwa. Dostarczamy obiady domowe do firm, biur, instytucji i odbiorców indywidualnych na terenie miasta Tychy. Posiłki pakowane są w specjalne, przeznaczone do tego celu pojemniki, które gwarantują odpowiednią temperaturę dania w momencie dostawy.

Zamówienia przyjmujemy od godz. 8.00, dowóz obiadów w obrębie Tychów na telefon do godz. 14.00 po wcześniejszym zamówieniu. POWYŻEJ 3 ZESTAWÓW OBIADOWYCH (MINIMUM 40 ZŁ) – GRATIS