Przedszkole Specjalne ISKIERKA

Informacje podstawowe

Pełna nazwa firmy: Niepubliczne Przedszkole Specjalne ISKIERKA
Nazwa firmy: Przedszkole Specjalne ISKIERKA
Adres: 43-100 Tychy, Śliwowa 4

Informacje kontaktowe

Telefon: 797 001 401

Godziny otwarcia

Poniedziałek od 7:00 do 17:00
Wtorek od 7:00 do 17:00
Środa od 7:00 do 17:00
Czwartek od 7:00 do 17:00
Piątek od 7:00 do 17:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Informacje o firmie

Opis

Nasza siedziba mieści się w  dużym parterowym budynku, w spokojnej, bezpiecznej i zielonej dzielnicy. Posiadamy własny , ogrodzony plac zabaw. Sale jak i gabinety do terapii (psychologicznej, logopedycznej, SI, Sali Doświadczania Świata, EEG Biofeedback, do terapii metodą A. Tomatisa) są kompleksowo i nowocześnie wyposażone.

 • Godziny pracy przedszkola: 7:00-17:00 od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy i dwutygodniowej przerwy wakacyjnej w miesiącu sierpniu,
 • Pobyt dziecka w przedszkolu oraz wszelkie zajęcia terapeutyczne są BEZPŁATNE (nie pobieramy czesnego),
 • Do naszego przedszkola przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 r.ż do 9 r.ż z zespołem Aspergera, autyzmem, niepełnosprawnościami sprzężonymi. Rodzic ponosi tylko koszty wyżywienia.
 • Dla Każdego dziecka, zespół specjalistów opracowuje indywidualny program edukacyjno – terapeutyczny, zapewniamy też zindywidualizowany tok zajęć edukacyjno – terapeutycznych w grupie
 • Posiadamy własny transport do i z placówki, za który rodzic nie ponosi żadnych kosztów,
 • Oddziały przedszkolne liczą od 2 do 4 dzieci w grupie,
 • Opiekę nad dziećmi sprawuje wykwalifikowana kadra nauczycieli terapeutów jak i asystentów nauczyciela.
 • Pomieszczenia Niepublicznego Przedszkola Specjalnego ,,Iskierka uzyskały pozytywną opinię Państwowego Powiatowego Inspektora o spełnieniu warunków higieniczno – sanitarnych oraz Komendanta Miejskiej Straży Pożarnej o spełnieniu wymagań przeciwpożarowych
 • Przedszkole zostało wpisane do ewidencji placówek niepublicznych prowadzonej przez Prezydenta Miasta Tychy.
   

Gwarantujemy profesjonalne zajęcia dodatkowe z rehabilitantem, psychologiem, pedagogiem, logopedą, neurologopedą, specjalistą metody EEG Biofeedback, terapeutą metody A. Tomatisa, dogoterapię, hipoterapię, muzykoterapię, arteterapię, zajęcia metodą W. Sherborne, gimnastykę mózgu wg P. Denissona, rehabilitację wg koncepcji Bobath, praca metodą percepcyjno – motoryczą wg N.C. Kepharta.

Jeżeli jesteś rodzicem, a Twoje dziecko potrzebuje troskliwej opieki i intensywnych, kompleksowych oddziaływań terapeutycznych, zapisz Je do nas.

Osoby, które pracują w naszym zespole łączą wspólne cechy: odpowiednie wykształcenie, wiedza i doświadczenie w pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz energia i pasja do pracy z dziećmi.