Era Nowych Kobiet w Tychach

Niedziela, 15 Grudzień 2019

We wrześniu tyskie dziewczyny, które znacie już z inicjatywy Aktywne Suble, czyli FitTyskie zostały zaproszone do rozwijania w naszym mieście bardzo kobiecej inicjatywy pod nazwą Era Nowych Kobiet.

Era Nowych Kobiet Tychy

Co się kryje pod tą nazwą?

Jest to ogólnopolski ruch, (a właściwie już teraz nie ogranicza się tylko do ram naszych granic) zainicjowany przez Joannę Przetakiewicz. Jego głównym celem jest wspieranie Polek w budowaniu poczucia własnej wartości, w rozwoju osobistym oraz dążeniu do szczęścia.

Jak wdrażać ten projekt na tak wielką skalę? To bardzo proste :) Podzielić na mniejsze czyli poprzez tworzenie mikrospołeczności - grup, w których kobiety mogą poznać się, zaprzyjaźnić, wymienić wiedzą, pomysłami, doświadczeniami. Okazją ku temu są przeróżne wydarzenia (imprezy, warsztaty, wykłady, spotkania) oraz wspólne akcje.

Na dzień dzisiejszy organizują je 134 Liderki lokalne, które powadzą Kluby Ery Nowych Kobiet w 76 miastach (w Polsce i za granicą).

Co się dzieje na takich spotkaniach? MAGIA! Magia kobiecej siły, jedności, radości i piękna, bo każda Kobieta ma je w sobie. Jest czas na wiedzę, inspirację, śmiech i pogaduchy.

Spotkanie ENK w Mielnie A dla kogo są te spotkania? Dla wszystkich Kobiet. Bez jakichkolwiek ograniczeń. Po prostu chcemy razem spędzać czas.

Erę Nowych Kobiet w Tychach znajdziecie na Facebook'u i na Instagramie.

Przyłącz się, bądź na bieżąco z tym co planujemy, podpowiedz, co mogłybyśmy wspólnie robić z Kobietami i dla Kobiet, ale najbardziej zapraszamy na spotkania offline. Kiedy i gdzie zaplanowane są najbliższe? W kawiarni, na spacerze, na warsztatach, na łyżwach ? Sprawdź :)

A w międzyczasie zachęcam do przeczytania o nas w grudniowym numerze "Forbes Women"

oraz obejrzenia filmu, z niego dowiesz się co kryje się pod nazwą "faktor szczęścia", bo tak jak Joanna uważamy, że szczęścia można się nauczyć :)

 

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcieliby pomóc w rozwijaniu tej inicjatywy w naszym mieście. Jeśli masz pomysł na temat kobiecego spotkania lub chcesz zostać partnerem naszych wydarzeń czekamy na wiadomość od Ciebie,

Ela Szojda

 

Masz jakąś pasję, wiedzę, którą chciałbyś podzielić się z innymi? Napisz do nas. Udostępnimy Ci miejsce na naszym blogu.

---- 

Dodaj bezpłatnie swoje ogłoszenie prywatne.