Aktywne Tychy

Środa, 23 Październik 2019

na pewno nie wszystkie tyszanki wiedziały, że wraz z początkiem kwietnia w Tychach, w Parku Suble, trzy kochające aktywność fizyczną kobiety: Natalia, Ela i Wiola jako FitTyskie, rozpoczęły projekt aktywne Suble.

Ta spontaniczna inicjatywa, w zamyśle miała zachęcać tyszanki zdrową pasją do aktywnego stylu życia. Miała przyciągać do spotkań na wielkim luzie, bez względu na wiek i stopień fitzaawansowania.
Zajęcia prowadzone przez FitTyskie, skierowane są do wszystkich kobiet, które zdecydują się przełamać codzienną rutynę zdrowymi nawykami; dla kobiet, które szukają inspiracji i motywacji żeby wyjść z domu i odnaleźć dla siebie przestrzeń, w której aktywność fizyczna staje się miłym spędzaniem czasu w gronie podobnych sobie, nieco zakręconych kobiet.

2019-10::1571856817-20190601-092024.jpg

Jak się okazało, całkiem bez trudu można sięgać po dobre samopoczucie i wykonywać różne ćwiczenia, bez konieczności inwestowania w drogi sprzęt, czy kupowanie karnetu na siłownię.

W ten sposób stworzone zostało miejsce, w którym tyszanki czują się swobodnie, wzajemnie się motywują i wspólnie uczestniczą w wyjątkowych, czasem dość intensywnych treningach. Przez całe lato, w sobotni poranek, na Sublach pojawiała się coraz większa grupa kobiet uczestniczących w bezpłatnych ćwiczeniach. 

FitTyskie

W najbliższą sobotę, 26 października na zakończenie plenerowego sezonu odbędą się ostatnie zajęcia. Ale to nie koniec aktywności. Już od listopada FitTyskie, w sobotnie poranki, będą zapraszać na wspólne spacery.  Ich terminy i miejsca spotkań znajdziesz na Facebooku. Wystarczy wejść na fanpage Fit Tyskie

A co będzie na wiosnę? Zobaczymy. Najpewniej FitTyskie szukać będą nowych form aktywności nie tylko dla kobiet, ale i mężczyzn.
Napisz zatem co chciałabyś robić i czego Ci w Tychach brakuje? Jakie zajęcia na świeżym powietrzu najbardziej  lubisz? Inspirujmy się nawzajem i pomagajmy sobie spełniać większe i mniejsze marzenia. Dlatego koniecznie zostaw komentarz pod postem i polub go.

Pamiętaj, że nie ma złej pogody na aktywność, nie szukaj wymówek, poszukaj cieplejszej kurtki i dołącz :)