BROVAR 16

Informacje podstawowe

Nazwa firmy: BROVAR 16
Adres: 43-200 Pszczyna, Rynek 16

Informacje kontaktowe

Telefon: 519 840 120

Godziny otwarcia

Poniedziałek od 12.00 do 21.30
Wtorek od 12.00 do 21.30
Środa od 12.00 do 21.30
Czwartek od 12.00 do 21.30
Piątek od 12.00 do 23.00
Sobota od 12.00 do 23.00
Niedziela od 12.00 do 21.30

Informacje o firmie

Opis

Restauracja BROVAR 16 Petrus Wachenius – potrawy inspirowane sztuką

Dlaczego Restauracja BROVAR 16 jest tak niezwykła?
Jej sekretem jest czerpanie inspiracji ze sztuki pięknego komponowania potraw, która pozwala w niebanalny sposób łączyć poszczególne ich składniki, tworząc harmonię smaku. Degustowanie posiłków w restauracji BROVAR 16 dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń – „live cooking”, czyli gotowanie potraw przez kucharza w Państwa obecności, co pozwoli z zaangażowaniem śledzić kolejne etapy komponowania dań.

Dopełnieniem wykwintnej uczty będą piwa z naszego BROVARU 16, misternie skomponowane przez znakomitego piwowara Łukasza Niewiarę. Dodatkowo w naszej klimatycznej Vinotece 16 odbywają się degustacje starannie wyselekcjonowanych win.

Uczta kulinarna w wielu odsłonach

Oddany pasji kulinarnej Właściciel, ale przede wszystkim uznany Szef Kuchni, Łukasz Kozioł, który z powodzeniem realizował i realizuje przeróżne projekty kulinarne, wprowadzi Państwa w świat niezwykłych smaków kuchni, w której dominują potrawy inspirowane kuchnią austriacką kojarzące się z piwem/winem i wspólnym biesiadowaniem przy złotym trunku.

Zachęcamy Państwa do degustowania różnorakich przekąsek oraz pieczywa własnego wypieku. Na naszych stołach goszczą  potrawy oparte na produktach regionalnych oraz różnorodny wybór sałatek jak i proste ale zrobione z pasją smarowidła, czy też inne przekąski.

W naszym bogatym menu znajdziecie Państwo smaczne dania z wołowiny jak i tradycyjny sznycel z sałatką kartoflaną lub golonka pieczona z piwem: ich aromaty przywołują sielskie wspomnienia, nęcą powonienie i pieszczą kubki smakowe. Źródłem niesamowitego smaku naszych dań są świeże i regionalne produkty, z których przygotowujemy potrawy.

Jeśli zamierzacie Państwo spędzić niezwykły czas w towarzystwie rodziny lub znajomych oraz dobrej kuchni – zapraszamy do naszej restauracji na Pszczyńskim Rynku.

Obserwuj Fanpage Brovaru 16

Brovar 16 w Pszczynie